Pravidlá spracovania recenzií

obchodná spoločnosť Angel Company s.r.o.,

IČO: 26084805, so sídlom Dobrovodská 2054/53a, České Budějovice 5, 370 06, Česká republika, zapísaná u Krajského súdu v Českých Budějovicích pod sp. zn. C 13051, na predaj tovaru prostredníctvom internetového obchodu umiestneného na adrese www.resinstudio.sk

Recenzie, ktoré uverejňujeme, sú výhradne od zákazníkov, ktorí si recenzované produkty v e-shope skutočne zakúpili. 

Recenzie, ktoré nás môžu neoprávnene poškodiť, sme oprávnení nezverejňovať/aktívne skrývať.

Ako môžem ohodnotiť zakúpený produkt?

  1. E-maily s odkazom na vloženie recenzie obdržíte, pokiaľ nevyjadríte nesúhlas so zaslaním e-mailu s odkazom na vloženie recenzie prostredníctvom Heureka.sk a zbozi.sk. Nesúhlas môžete udeliť počas procesu objednávania bezprostredne pred odoslaním objednávky.
  2. Pri každej objednávke tovaru z nášho e-shopu Vám môžeme zaslať e-mail s možnosťou napísať recenziu k produktu na našich webových stránkach. Nesúhlas môžete udeliť počas procesu objednávania bezprostredne pred odoslaním objednávky.

Pořadí recenzí je možné najít na webových stránkách Heureka.sk a zbozi.sk, recenze je možné filtrovat přímo na těchto webových stránkách. 

Ako je zabezpečené, že recenzie produktov nie sú falošné?

Recenzie na tieto produkty môžu zanechať iba zákazníci, ktorí si zakúpili produkty na www.resinstudio.sk. To zajišťujeme právě prostřednictvím:

  1. Heureka.sk, ktorým je odovzdaná informácia o zakúpenom produkte (objednávke) a Vaše meno a priezvisko a e-mail. To znamená, že je technicky možné zadávať hodnotenie nášho e-shopu iba u zákazníkov, ktorí u nás nakúpili a hodnotia užívateľskú skúsenosť alebo produkt, ktorý zakúpili.
  2. Recenzie zverejňujeme na našich webových stránkach. Kontrolujeme vždy vopred, či sa jedná o nášho zákazníka, ktorý sa tak môže vyjadrovať a hodnotiť naše produkty a my skontrolujeme, či tieto produkty u nás kúpil.

Ako určíme, ktoré recenzie sú najdôležitejšie?

S cieľom identifikovať a uprednostniť najdôležitejšie recenzie analyzujeme všetky recenzie na základe rôznych charakteristík, ako je aktuálnosť, dĺžka a užitočnosť recenzie.

Ako mám postupovať v prípade, že mi odkaz na hodnotenie produktu nebol zaslaný?

Do 14 dní od obdržania objednávky máte možnosť nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@resinstudio.cz a potom vám bude zaslaný odkaz.

Tieto pravidlá pre zobrazovanie recenzií sú platné od 30. 5. 2023.