Prečo nakúpiť na Resin Studiu

Čo vás čaká pri nákupe na ResinStudio.sk?

Vieme, aký je pohodlný nákup na jednom mieste dôležitý pre ničím nerušené tvorenie. Čo robíme pre to, aby ste mohli čoskoro tvoriť a ku všetkému boli spokojní s nákupom?

1. Zľavu od nás môžete získať dokonca niekoľkými spôsobmi! Akými?

  • Registrujte sa na našom e-shope. Za registráciu vám do mailu zašleme zľavu, a navyše budete ako prví vedieť o našich novinkách, výpredajoch a ďalších super akciách.
  • Dajte nám fotorecenziu. Po 14 dňoch od prvého nákupu vám zašleme mail s prosbou o fotorecenzii. A pretože nechceme nič zadarmo, za recenziu od nás dostanete zľavu na ďalší nákup.
  • Využite dopravu zadarmo. Všetky nákupy nad 80€ u nás majú dopravu zadarmo.
  • Sledujte naše Facebookové stránky, kde pravidelne zverejňujeme novinky a zľavové alebo darčekové akcie.
    Nezabudnite žmurknúť do nášho výpredaja, kde nájdete skvelé produkty so zľavou.

2. U nás nakúpite všetko pohodlne na jednom mieste!

Už žiadne nakupovanie v niekoľkých e-shopoch. U nás zoženiete všetko pre tvorenie so živicou na jednom mieste. Zháňate živicu pre rôzne odliatky, pomôcky pre prácu, silikónové formy, darčekové sady a mnoho druhov rôznych ozdôb a sušených kvetov? ResinStudio.sk je pre vás tou pravou voľbou.

3. Robíme pre vás akcie s darčekom nákupu!

Nezriedka kedy si u nás môžete vybrať krásne darčeky na nákup. A nie hocijaké! Vždy sú to darčeky, ktoré využijete a nie sú to žiadne zbytočnosti. A hlavne darčeky obmieňame, máte sa teda pri každom nákupe na čo tešiť.

4. Žiadne nakupovanie zajaca vo vreci!

Všetky produkty, ktoré ponúkame, sme najskôr starostlivo vyskúšali a až potom, čo prešli naším prísnym výberom sme ich uviedli do predaja. Nikdy od nás nekúpite niečo, čo by sme si sami nekúpili. Dôležité tiež je, že to, čo vidíte na fotografiách od nás skutočne dostanete. Po doručení vás nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie.

5. Poradíme vám s tvorením!

Spísali sme pre vás rady a tipy na tvorenie (nielen) so živicou. Ak ste sa snáď niekedy báli, že je také tvorenie zložité a nevedeli ste, ako naňho, stačí si prečítať pár článkov av okamihu z vás budú ostrieľaní tvorcovia!

6. Balíčky posielame bleskovou rýchlosťou!

U nás vás nečaká žiadne zdĺhavé vyzeranie kuriéra s balíčkom. Vážime si váš čas a vieme, že sa chcete do tvorenia pustiť čo najskôr. Najčastejšie preto odosielame balíčky do druhého pracovného dňa po objednaní.

7. Sme tu pre vás!

A v neposlednom rade vám sme k dispozícii, pripravení zodpovedať otázky a poradiť s tvorením. Kde nás môžete zastihnúť?