Vernostný klub Resin Studio - zľava až 15 %

Ďakujeme, že sa chcete stať vernostnými členmi Resin Studio, ktorý Vám ponúka množstvo výhod. Jediné, čo budete na čerpanie týchto výhod potrebovať je registrácia na našom e-shope.

Vďaka nášmu vernostnému programu získate zľavu až 15%. Každému registrovanému zákazníkovi sa automaticky sčítajú objednávky a po dosiahnutí určitého objemu objednávok sa zvyšuje získaná zľava.

Súčtom objednávok sa môžete postupom času dostať až na zľavu 15%.

Ako na to?

Vernostným členom klubu Resin Studio sa stávate automaticky, pokiaľ sa zaregistrujete na našom e-shope. To znamená, že ani nemusíte nič nakúpiť a ste už aktívnym členom. Registrácia má veľké výhody:

  1. Pri nákupe nemusíte vyplňovať svoje údaje, po prihlásení sa automaticky vyplní.
  2. Vďaka registrácii máte nárok na zľavy. Na prvú zľavu nemusíte dlho čakať, získate ju totiž ihneď po registrácii!
  3. Pre členov vernostného klubu tiež pravidelne pripravujeme zľavové akcie, o ktorých sa dozviete ako prví.

Aké zľavy získate?

  1. Zľavu 3 % pre každého novo zaregistrovaného.
  2. zľavu 5% na každý ďalší nákup v našom e-shope získate, akonáhle celková suma všetkých Vašich uskutočnených objednávok za posledných 12 mesiacov presiahne hodnotu 200€.
  3. zľavu 7% na každý ďalší nákup v našom e-shope získate, akonáhle celková suma všetkých Vašich uskutočnených objednávok za posledných 12 mesiacov presiahne hodnotu 400€.
  4. zľavu 10% na každý ďalší nákup v našom e-shope získate, akonáhle celková sume všetkých Vašich uskutočnených objednávok za posledných 12 mesiacov presiahne hodnotu 1000€.
  5. zľavu 15% na každý ďalší nákup v našom e-shope získate, akonáhle celková sume všetkých Vašich uskutočnených objednávok za posledných 12 mesiacov presiahne hodnotu 2000€.

Ako zistím výšku svojej zľavy?

Čím viac tovaru na našom e-shope v období posledných 12 mesiacov nakúpite, tým väčšie vernostné zľavy môžete využiť na ďalší nákup. Výška tejto zľavy sa Vám po prihlásení do Vášho účtu objaví v karte zľavy.

Táto zľava sa Vám automaticky započítava do ceny jednotlivých produktov, ktoré chcete zakúpiť. Samotný rozdiel Vašej zľavy a bežné ceny, tak vidíte priamo pri ponúkanom produkte. Vďaka tomu ihneď vidíte, koľko vďaka Vašej zľave ušetríte na nákupe tovaru.

Prajeme príjemné nakupovanie!

Váš tím Resin Studio