Pravidlá triedenia ponúk tovaru

obchodná spoločnosť Angel Company s.r.o.,

so sídlom Dobrovodská 2054/53a, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice, IČO: 26084805, zapísaná u Krajského súdu v Českých Budějovicích pod sp. zn. C 13051,

 na predaj tovaru prostredníctvom internetového obchodu umiestneného na adrese www.resinstudio.sk

(ďalej len "webová stránka”).

Ak prejdete do sekcie “Zoradenie” v hornej lište na našej webovej stránke, mali by ste vedieť, že na zobrazenie položiek podľa vami preferovaných kritérií výberu používame nasledujúce pravidlá.

 • TRIEDENIE SEKCIE "NOVINKA"
   1. Tovar je zobrazený na základe dátumu pridania nových produktov do našej ponuky s tým, že novo pridané produkty sú radené pred skôr zobrazované.
 • TRIEDENIE SEKCIE "ODPORÚČAME"
   1. V tejto sekcii sú zobrazované produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a odporúčame pre jednotlivé kategórie Vášho nákupu.
 • TRIEDENIE SEKCIE “NAJLACNEJŠIE”
   1. Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najnižšou predajnou cenou je radený pred tovar s vyšší cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom zoradený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený) počet kusov).
 • TRIEDENIE SEKCIE “NAJDRAŽŠÍ”
   1. Tovar je zobrazený na základe aktuálnej predajnej ceny s tým, že tovar s najvyššou predajnou cenou je radený pred tovar s nižšou cenou. Tovar, ktorý má rovnakú predajnú cenu je potom zoradený podľa dostupnosti (tovar skladom pred tovarom nedostupným/vypredaným) a tiež podľa obľúbenosti daného tovaru medzi zákazníkmi v danej krajine a podľa množstva skladových zásob (tovar, ktorého máme väčšie zásoby pred tovarom, ktorého máme obmedzený) počet kusov).
 • TRIEDENIE SEKCIE “ABECEDNE”
   1. Tovar v tejto sekcii je zobrazený podľa názvu tovaru abecedne od "A" do "Z".
 • ĎALŠIE TRIEDENIE
  1. Na našich webových stránkach môžete ďalej nájsť kategórie Výpredaj. V tejto kategórii je tovar zoradený podľa pravidiel popísaných vyššie.

Tieto pravidlá pre objednávanie ponúk tovaru sú platné od 30. 5. 2023.