Jarná výzva - kreatívny špeciál

Jar je tu as ňou aj kreatívny špeciál Resin Studia. Zapojte sa a vyhrajte poukážku na 21€!

Vstúpte do sveta epoxidovej živice a kvetov s novou jarnou výzvou od Resin Studia. Pokiaľ máte radi tvorenie zo živice a chcete vytvoriť krásny a originálny výrobok, neváhajte sa zapojiť do tejto kreatívnej súťaže.

Zadanie je jednoduché - vytvorte výrobok z epoxidovej živice s použitím kvetov. Inšpiráciu môžete nájsť na stránkach Resin Studia, kde nájdete množstvo krásnych ukážok výrobkov od nás aj našich zákazníkov. Na našom e-shope zároveň nájdete všetok potrebný materiál. Zvoľte napríklad jednu zo sád, ktorá obsahuje sušené kvety, alebo si vyberte z mnohých sušených kvetov, foriem a druhov živíc a vytvorte jedinečný výrobok s jarnou tematikou. Nebojte sa experimentovať s rôznymi kvetmi, farbami a designmi.

Ako sa zapojiť do súťaže?

  • Súťažnú fotografiu s výrobkom zo živice a kvetov nám zašlite na e-mail poradňa@resinstudio.cz alebo súťažnou fotografiou okomentujte súťažný príspevok k tejto výzve, ktorý sme zverejnili na našom Facebooku Resin Studio.
  • Dajte si na výrobku záležať, do súťaže prijímame iba jednu fotografiu na jedného súťažiaceho.
  • Uzávierka pre prijatie fotografií do súťaže je 11.4.2023.

Ako vyberieme víťaza?

  • Víťaza vyberie naša odborná porota zložená z Angeliky a Lenky, ktoré môžete poznať z našej Facebookovej skupiny Tvorenie zo živice, alebo z komunikácie s Resin Studiom. Porota bude hodnotiť prevedenie a kreativitu výrobku.

Ako vyhlásime súťaž?

  • Najneskôr do 20.4.2023 naša porota vyberie víťaza a víťaznú fotografiu zverejní na našich sociálnych sieťach a e-shope www.resinstudio.cz
  • Výhercu kontaktujeme a odovzdáme mu poukážku na nákup našich produktov na www.resinstudio.cz vo výške 500 Kč.

Tak neváhajte a zapojte sa do tejto kreatívnej súťaže! Tešíme sa na vaše nápady a krásne výrobky vytvorené s láskou a fantáziou.

Zaslaním fotografie súhlasíte s jej výhradným použitím na účely www.resinstudio.cz (Angel Company s.r.o., IČ 26084805). To teda znamená, že od chvíle doručenia do e-mailovej schránky pod doménou Resin Studio alebo jej nahraním do komentára pod súťažný príspevok je jediným oprávnený distribútorom a majiteľom fotografického obsahu firma Angel Company s.r.o., pokiaľ sa obe strany vopred nedohovoria inak.

img_4597_(1)