JESENNÁ VÝZVA - KREATÍVNY ŠPECIÁL

Je tu ďalší kreatívny špeciál od Resin Studio. Zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekovú súpravu na výrobu šperkov z limitovanej edície v hodnote 1 060 Kč! Tentokrát nevypisujeme tému, takže nám môžete poslať fotografiu svojho výrobku zo živice akéhokoľvek tvaru alebo veľkosti.

Vstúpte do sveta epoxidovej živice s novou jesennou výzvou spoločnosti Resin Studio. Ak radi tvoríte so živicou a chcete vytvoriť krásny a originálny výrobok, neváhajte a zapojte sa do tejto kreatívnej výzvy.

Úloha je jednoduchá - vytvorte výrobok z epoxidovej alebo UV živice. Môžete použiť ľubovoľné farby, dekorácie a formy. Ukážte nám svoj výrobok, na ktorý ste hrdí!

Inšpiráciu môžete nájsť na webovej stránke Resin Studio, kde nájdete množstvo krásnych príkladov výrobkov od nás a našich zákazníkov. Všetky potrebné materiály nájdete aj v našom e-shope. Nebojte sa experimentovať!

Ako sa zapojiť do súťaže?

  • Pošlite nám súťažnú fotografiu s výrobkom zo živice s prírodnou tematikou na adresu poradna@resinstudio.cz alebo komentujte súťažný príspevok k tejto výzve, ktorý sme zverejnili na našej stránke Resin Studio na Facebooku.
  • Nezabudnite uviesť svoj výrobok, od jedného súťažiaceho akceptujeme len jednu fotografiu.
  • Uzávierka prijímania fotografií do súťaže je 3. októbra 2023.

Ako vyberieme víťaza?

  • Víťaza vyberie naša odborná porota v zložení Angelika a Lenka, ktoré môžete poznať z našej skupiny Resin Creation na Facebooku alebo z komunikácie so štúdiom Resin. Porota bude hodnotiť dizajn a kreativitu výrobku.

Ako vyhlásime víťaza súťaže?

  • Najneskôr 10. 10. 2023 naša porota vyberie víťaza a zverejní víťaznú fotografiu na našich sociálnych sieťach a v e-shope www.resinstudio.cz a www.resinstudio.sk
  • Výhercu budeme kontaktovať a dohodneme sa na zaslaní víťaznej súpravy.

Tak neváhajte a zapojte sa do tejto kreatívnej súťaže! Tešíme sa na vaše nápady a krásne výrobky vytvorené s láskou a fantáziou.

Zaslaním fotografie súhlasíte s jej výhradným použitím pre účely www.resinstudio.cz (Angel Company s.r.o., IČO 26084805). To znamená, že od momentu doručenia do vašej e-mailovej schránky pod doménou Resin Studio alebo jej nahratím do komentára pod súťažným príspevkom je výhradným oprávneným šíriteľom a vlastníkom obsahu fotografie spoločnosť Angel Company s.r.o., pokiaľ sa obe strany vopred nedohodnú inak.