Májová výzva - kreatívny špeciál

Je tu ďalší kreatívny špeciál Resin Studia. Zapojte sa a vyhrajte darčekovú sadu v hodnote 49 €! Témou je tentoraz máj.


Vstúpte do sveta epoxidovej živice s novou májovou výzvou od Resin Studia. Pokiaľ máte radi tvorenie zo živice a chcete vytvoriť krásny a originálny výrobok, neváhajte sa zapojiť do tejto kreatívnej súťaže.

Zadanie je jednoduché - vytvorte výrobok z epoxidovej živice alebo z Naturesinu, ktorý by ste dali ako darček z lásky. A nemusí to byť len partnerská láska, ale aj láska k deťom alebo priateľom. Jednoducho niečo, čím by ste druhým urobili radosť.

 

Inšpiráciu môžete nájsť na stránkach Resin Studia, kde nájdete množstvo krásnych ukážok výrobkov od nás aj našich zákazníkov. Na našom e-shope zároveň nájdete všetok potrebný materiál. Nebojte sa experimentovať s rôznymi kvetmi, farbami a designmi.

 

Ako sa zapojiť do súťaže?


• Súťažnú fotografiu s výrobkom zo živice alebo z Naturesinu nám zašlite na e-mail poradna@resinstudio.cz alebo súťažné fotografií okomentujte súťažný príspevok k tejto výzve, ktorý sme zverejnili na našom Facebooku Resin Studio.
• Dajte si na výrobku záležať, do súťaže prijímame iba jednu fotografiu na jedného súťažiaceho.
• Uzávierka pre prijatie fotografií do súťaže je 6.6.2023.

Ako vyberieme víťaza?

• Víťaza vyberie naša odborná porota zložená z Angeliky a Lenky, ktoré môžete poznať z našej Facebookovej skupiny Tvorenie zo živice, alebo z komunikácie s Resin Studiom. Porota bude hodnotiť prevedenie a kreativitu výrobku.

Ako vyhlásime víťaza súťaže?

• Najneskôr do 13.6.2023 naša porota vyberie víťaza a víťaznú fotografiu zverejní na našich sociálnych sieťach a e-shope www.resinstudio.cz
• Výhercov kontaktujeme a dohodneme zaslanie vyhranej sady.

Tak neváhajte a zapojte sa do tejto kreatívnej súťaže! Tešíme sa na vaše nápady a krásne výrobky vytvorené s láskou a fantáziou.

Zaslaním fotografie súhlasíte s jej výhradným použitím na účely www.resinstudio.cz (Angel Company s.r.o., IČ 26084805). To teda znamená, že od chvíle doručenia do e-mailovej schránky pod doménou Resin Studio alebo jej nahraním do komentára pod súťažný príspevok je jediným oprávnený distribútorom a majiteľom fotografického obsahu firma Angel Company s.r.o., pokiaľ sa obe strany vopred nedohovoria inak.