Sprievodca výberom perfektného živicového darčeka

Pomaly a iste sa nám blížia Vianoce a nejeden z nás už premýšľa, čím potešiť svojich blízkych. Máte okolo seba niekoho, kto je kreatívny? Alebo v ňom vidíte potenciál a príde vám škoda, že sa zatiaľ do nejakej výroby nepustil? Pozrite sa na naše tipy na vianočné darčeky spojené s výrobou zo živice.

A pre koho budeme vyberať?

Hovoríte si, že živicu nerozumiete a neviete tú správnu vybrať? Od toho tu sme my! Poradíme vám, po čom siahnuť. Vo výbere sa teda zaručene nepomýlite a pod stromčekom budú žiariť oči obdarovaných.

Pre ženu, ktoré sa páčia šperky, podtácky a iné výrobky zo živice

Chcete obdarovať ženu, ktorá by si podľa vás rada vyskúšala tvorenie zo živice? Páčia sa jej šperky so zaliatymi kvetmi, alebo by ocenila vlastné dekoračné podtácky? Máme pre vás tip na výber. Pozrite sa na naše sady pre začiatočníkov aj pokročilých.

V čom je ich výhoda?

V našich sadách je pripravená správna živica, farbičky, komponenty, formy aj spotrebný materiál. Skrátka všetok materiál, ktorý je na výrobu potrebný. Na výrobu potom už stačí obyčajná kuchynská váha, ktorá váži s presnosťou na gramy a ochrana dýchacích ciest.

Že váhu nemáte, alebo by to chcelo novú? Aj na to sme u nás pripravení. Pozrite sa na váhy v našej ponuke.

A navyše je sada v darčekovej krabici s mašľou. Všetky práce s výberom a balením je teda vopred hotová, vy si už len užite pokojné a radostné Vianoce bez stresu s výberom darčekov.

Pre niekoho, kto chce so živicou začať, ale nevie, ako na to

Tvorba zo živice je čím ďalej známejšia a určite už sa donieslo aj k vám, o aký všestranný materiál sa jedná. Jeho využitie v umeleckej tvorbe je limitované len formou a vlastnou predstavivosťou. Poznáte niekoho, kto po živici pokukuje, ale stále nevie, ako sa do tejto okúzľujúcej tvorby pustiť?

Chápeme, že objavovanie sveta živice môže byť na prvý pohľad zahlcujúce. Ale pritom stačí mať iba pár základných vecí. Množstvo ponúkaných produktov je tu len preto, aby možnosti výroby neskončili pri pár odliatkoch. A že sa vám tým všetkým nechce preberať?

Kryjeme vám chrbát! Poďte s nami do sady, ktorá je navyše rovno v darčekovej krabici s mašľou.

Chcete darovať sadu na výrobu šperkov? Alebo podtáckov, záložiek, pravítok či kľúčeniek? Mrknite do našej širokej ponuky sád, ktoré sme pre vás starostlivo zostavili. Navyše všetky potrebné informácie k výrobe nájde obdarovaný na našich stránkach a pokiaľ si náhodou nebude vedieť rady, radi mu poradíme.

Pre toho, kto už zo živice vyrába a chcete mu doplniť zásoby

Máte niekoho, kto zo živice vyrába a chcete mu doplniť zásoby, alebo mu zaobstarať ďalšiu výbavu a rozšíriť tak možnosti výroby? Na Resin Štúdiu ste rozhodne správne.

Vyberte živicu

Živicu vyberte s pomocou nášho radcu pre výber živice, alebo siahnite po našom best selleri - živici FLUID. Má po zatvrdnutí úplne úžasný povrch, vysokú UV odolnosť a ľahko sa s ňou pracuje.

Vyberte kvety

Kvietky všetkých farieb a tvarov alebo dokonca skeletované farebné listy. To všetko u nás zoženiete na jednom mieste. Použiť sa dajú do šperkov, obrazov, tácok, podnosov, dosiek… jednoducho všade, kam môže živica, tam môžu aj sušené kvety! Naše sušené kvety sú dofarbované, nemusíte sa teda báť ich nechceného hnednutia v živici, ako to často stáva u doma sušených kvetov.

Vyberte farby

Farby neodmysliteľne patria k práci so živicou. Vyberiete práškové, alebo tekuté farby? Vyberajte podľa odtieňov, ktoré urobia obdarovanému radosť, na konzistenciu až tak nezáleží.
Všetky naše farby sú medzi sebou kombinovateľné. Trocha metalického prášku dodá živici trblietavý vzhľad, nepriehľadné farby zase sýtosť. A čo potom tie kúzla, ktoré dokáže alkoholový pigment!

Vyberajte zo stoviek našich produktov

Nakoniec ste to práve vy, ktorí poznajú obdarované najlepšie. A kto iný im najlepšie vyberie dekorácie a pomôcky na tvorenie, ako vy. Vyberajte podľa svojho pocitu. Verte nám nielen ako predajcom, ale hlavne ako tvorcom, že po čom u nás siahnete, to nájde svoj úžitok pri báječnom tvorení zo živice.

<h2>Pre všetkých, ktorí ocenia ručnú prácu a radi vyskúšajú nový koníček

Máte vo svojom okolí niekoho, kto nevydrží chvíľu sedieť a musí stále niečo robiť a objavovať? Pomôžte mu objaviť svet krištáľovej živice!

Umelecký neposedovia, maliari a maliarky, hrnčiari i krajčírky - tí všetci, a nielen oni, k nám chodia nakupovať a zdieľajú s nami radosť z tvorenia zo živice. Ak máte okolo seba niekoho, komu sa zo všetkého, na čo siahne, stáva krása pod rukami, tak neváhajte a urobte mu radosť hotovou sadou na výrobu zo živice.

Že sa vám nechce kupovať sada, a radi by ste sami vybrali základ na výrobu? Tak sa mrknite na tieto výrobky, alebo sa v sadách len inšpirujte a vyberte jednotlivé produkty podľa svojho. Obdarovaného poteší nielen živica, ale aj vaša snaha darček personalizovať.

Vyberte u nás živicu, farbivo aj formu!

Pre muža kutila, ktorý pozerá po stoloch zo živice a niekde začať musí

Máte v okolí majstra, ktorý pokukuje po stoloch so živicou? Kto by sa mu čudoval, tieto stoly so zaliatymi hrče alebo dokonca s celou riekou zo živice uprostred sú úplne dych vyrážajúcou dominantou priestoru. Ale všetci vieme, že niekde sa začať musí. Pomôžte svojmu majstrovi urobiť prvý krok správnym smerom a kúpte mu prvú živicu a formu. Sľubujeme, že bude nadšený!

Pre dieťa, ktoré môže samo pracovať s eko živicou

Chcete podporiť dieťa v kreativite, ale nie ste úplne naklonení práci s epoxidovou živicou? Aj pre vás máme riešenie - kreatívnu hmotu NatuResin.

NatuResin je fantastickou novinkou v kreatívnych liacich hmotách. Táto minerálna živica na vodnej báze je bezpečným a ekologickým variantom k epoxidovej živici. Oproti iným materiálom nie je krehká a vyznačuje sa svojou vysokou pevnosťou a odolnosťou voči vonkajším vplyvom. A navyše má oveľa dlhšiu dobu spracovateľnosti, než podobné hmoty.

Je vo všetkých smeroch vhodná na samostatné detské tvorenie. Ale sme si istí, že sa s pomocou malému tvorcovi nebudete držať ďalej, a zamilujete si túto hmotu rovnako ako my, dospeláci z Resin Studia.

Pre osoby, ktoré si radi vyrábajú vlastné dekorácie, ale živica nemusí byť to pravé

Ste si istí, že darček by mal byť kreatívny, ale váhate, či by to mala byť konkrétne živica? Máme riešenie aj pre vás!

Kúpte svojim blízkym darčekovú štartovaciu súpravu na výrobu sviečok. Naše súpravy nájdete v niekoľkých rôznych dekoroch, takže nebude ťažké trafiť sa obdarovanému do vkusu. Súpravy sa navyše dodávajú s veľmi podrobným návodom vrátane fotografií, a tak máte krásne sviečky na dosah ruky.

A áno, tieto súpravy sa dodávajú aj v krásnej škatuli pripravenej na darovanie.


Na záver chceme dodať, že sa nemusíte báť neznalosti práce so živicou. Na našich stránkach www.resinstudio.cz nielen predávame všetko potrebné, ale taktiež radíme všetkým začínajúcim i pokročilým tvorcom. Náš e-shop je skrátka až po strop plný radostného tvorenia so živicou!