Zoznámte sa s fotomotívmi pre prácu s živicou

V Resin Studiu radi objavujeme nové spôsoby tvorenia so živicou a oceňujeme šikovných výrobcov, ktorí vytvárajú ďalšie možnosti, ako tvorbu ozvláštniť. Dovoľte nám preto predstaviť fotomotívy od Andrey Seidelovej, ktoré posunú vašu šperkársku výrobu zase o kus ďalej. Poďte sa s nami pozrieť foto motívom na zúbok a nechajte sa nimi očariť rovnako, ako my.

Čo sú fotomotívy?

Jednoducho ide o grafické motívy vytlačené na kvalitnom fotopapieri, ktoré použijete do lôžok na výrobu šperkov zo živice. V čom ale tkvie ich genialita? Bez práce, znalosti grafiky, vymýšľania, premeriavania a vyberania vhodného fotopapiera máte stovky motívov na striebornom podnose. Stačí si totiž vybrať motív, ktorý sa vám páči a za skutočne nízku cenu sa vaše možnosti tvorby mnohonásobne rozšíria. Napadlo vás, že by ste radi použili vlastný motív? Ani to nie je problém, zákazkovú výrobu totiž Andrea zvláda tiež. Môžete si napríklad nechať vyrobiť motív z vašich fotiek a vyrobiť si tak šperk priamo s fotografiou vašej rodiny, priateľov, atď. A asi nemusíme ani dodávať, že sú motívy vyrábané tak, aby sa presne zmestili do všetkých možných veľkostí predávaných lôžok.

Univerzálne fotomotívy pre každého

Či už s výrobou šperkov v lôžku začínate, alebo chcete výrobu ozvláštniť a rozšíriť, fotomotívy si zamilujete. Vďaka rozmanitým vzorom a obrázkom sa trafíte do vkusu nielen sebe, ale aj ďalším ľuďom, ktorých treba plánovať obdarovať vlastnoručným výrobkom. A pokiaľ šperky zo živice predávate, bez väčšej námahy rozšírite svoje portfólio a pravdepodobnosť, že oslovíte väčšie množstvo zákazníkov.

Akú živicu použiť?

Na prácu s fotomotívmi odporúčame živicu, ktorá je odolná voči žltnutiu a vytvára krásny povrch. Z našej ponuky sme pre vás vybrali hneď dve živice, a to živicu Fluid a živicu Glass, ktoré sú veľmi obľúbené práve na výrobu šperkov. Vlepte motív do lôžka (vodou riediteľné lepidlo - najlepšie určené na decoupage), nechajte zaschnúť, nalejte živicu a vytvorte s ňou menší kopček nad úroveň lôžka. A krásny šperk je na svete!

Na nič nečakajte a mrknite sa k pani Andree na jej obchod na Fler. A nezabudnite sa s nami podeliť o fotky svojich výrobkov v našej FB skupine Tvorenie zo živice!